Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o 1 Ile kosztuje 1kg każdego z wymienionych towarów Cukier 0,85 zł za 10g Masło 5,70 zł za 200g Ser 5,40 zł za 10 dag Cement…
Ponadto w komunikacie spółki Elewarr czytamy, że jej magazyny skupujące kukurydzę mokrą oferują również usługę transportu „z pola do elewatora”, ale to już na koszt rolnika. Dla porównania sprawdziliśmy też ceny kukurydzy mokrej w innych krajowych skupach. Mianowicie wahają się one od 420,00 zł/t do 480,00 zł/t.
Zadania tekstowe Połacz treść każdego zadania z wyrażeniem, które jest odpowiedzią na pytanie. Cena 1 kg jabłek wynosi 3 zł. Ile kosztuje 8 kg jabłek? 8 - a 8.3 Cena 1 kg jabłek wynosi a zł. Ile kosztuje 8 kg jabłek? a + 8 a - 8 W torbie jest a kg jabłek i 8 kg gruszek. Ile kilogramów owoców jest w torbie? Os
Ile kosztuje 1 kg każdego z wymienionych towarów?a) szynka 8,50zł za 25 dag. ..zł za 1 kgb)cukier waniliow… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie. juleczka102938 juleczka102938
Zadanie 23. Udowodnij, że jeżeli dodamy 9 kolejnych liczb naturalnych, zaczynając od liczby parzystej, to otrzymamy sumę podzielną przez 18. Udowodnij, że wyrażenie a (b-c)+b (c-a)+c (a-b) przyjmuje taką sama wartość dla dowolnych liczb a, b, c. Zadanie 24. W prostokacie o wymiarach 16 cm x10 cm mniejszy z boków zwiększono o p% i
Ile kosztuje 1 kg każdego z wymienionych towarów? węgiel 380 zł za 1 t jagody 2 zł za 100 g szynka 8,50 za 25 dag cukier waniliowy 0,95 zł za 10 g masło 4,30 za 200 g polędwica 4,40 za 10 dag cement 400 zł za 1 t kawa 0,52 za 10 g
Zad. 10/30 Ile kosztuje 1kg każdego z wymienionych towarów? WĘGIEL 380zł za 1 t ..zł za 1 kg JAGODY 2zł za 100g ..zł za 1 kg SZYNKA 8,50zł za 25 dag
Cena złota na rynku: ile kosztuje 1 kg tego cennego kruszcu? Cena złota na rynku jest ciągle poddawana wahaniom i zmiennym warunkom. Obecnie cena za 1 kg tego cennego kruszcu wynosi około XXX zł. Wpływ na jej wysokość mają różne czynniki, takie jak popyt i podaż, sytuacja gospodarcza czy polityczna.
21,0 zł/kg: 21,0 zł/kg: Ile kosztuje kilogram borówek w Radomiu (Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy) — 21.09.2022: 3,6 zł/250 g: 4,0 zł/250 g: Cena kg borówki amerykańskiej w Bydgoszczy (Targowisko hurtowe Mewat) — 21.09.2022: 12,0 zł/kg: 18,0 zł/kg: Ile za kg borówki w Kaliszu (Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy Giełda Kaliska Sp. z o.o
🎓 Węgiel: 1 kg=0,001 t 0,001⋅380 zł=0,38 zł Jagody: 1 kg=1000 g 1000 g:100 g=10 Odpowiedź na zadanie z Matematyka z plusem 6. Liczby i wyrażenia algebraiczne cześć I
YBNRZ. zapytał(a) o 14:45 Ile kosztuje 1 kg każdego z wymienionych towarów ? Pomóż.. ! Proszę też o obliczenia ! ( napisz jak to zrobiłeś. ! ♥ jagody, 2 zł za 100 g.... zł za 1 kg. węgiel 370 zł za 1 t.... zł za 1 kg. ... zł za 1 kgpolędwica, zł za 10 dagkawa, 0, 55 zł za 10 g.... zł za 1 kg. masło, 4, 20 zł za 200 g... zł za 1 7. 50 zł za 25 dag.... zł za 1 kg. cement 100 zł za 1 t ... zł za 1 waniliowy, 0, 85 zł za 10 g...zł za 1 kg... Również daję naj. Obiecuję. ♥ Proszę Was także o obliczenia. ! Pliss. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2010-11-17 14:51:00 To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać 1 ocena Najlepsza odp: 100% Najlepsza odpowiedź EKSPERTAnia-23 odpowiedział(a) o 14:54: jagody, 2 zł za 100 g..2 * 10 = 20 zł za 1 370 zł za 1 : 1000 = 0,37 zł za 1 kg..3,40 * 10 = .34. zł za 1 kgpolędwica, zł za 10 dagkawa, 0, 55 zł za 10 * 100 = 55 zł za 1 4, 20 zł za 200 g4,20 * 5 = 21 zł za 1 7. 50 zł za 25 * 4 = 30 zł za 1 100 zł za 1 t100 : 1000 = 0,1zł za 1 waniliowy, 0, 85 zł za 10 g0,85 * 100 = 85 zł za 1 kg... Odpowiedzi jusia_28 odpowiedział(a) o 14:49 jagody- 20złwęgiel-37złpoledwica- 34,-kawa-55,-cement-40,-cukier waniliowy-8,50 Uważasz, że ktoś się myli? lub
Ile kosztuje 1 kg każdego z wymienionych towarów? węgiel 380 zł za 1 t jagody 2 zł za 100 g szynka 8,50 za 25 dag cukier waniliowy 0,95 zł za 10 g masło 4,30 za 200 g polędwica 4,40 za 10 dag cement 400 zł za 1 t kawa 0,52 za 10 g Jedno kilo: węgiel-0,38 jagody-20 zł szynka-34,00 zł cukier waniliowy-950 zł masło-21,50 polędwica-44 cement-0,04 kawa-520
zapytał(a) o 10:08 Ile kosztuje 1 kg. każdego z wymienionych towarów ? jagody: 2zł. za 100gjagody ... zł za 4,20zł za 200g...zł za 370zł za 1 t....zł za 7,50 zł za 25 dag....zł za 1 3,40 zł za 10dag...zł za 1 400zł za 1 t....zł za 1 0,55zł za10g...zł za 1 waniliowy 0,85zł za 10g...zł za 1 kg. Odpowiedzi Homen odpowiedział(a) o 10:12 1 kg - 1000 g, więc:jagody - 2x10 = 20 zł/kgmasło 4,2x5 = 21 zł/kgwęgiel 370:1000 = 0,37 zł/kgszynka = 7,5x4 = 30 zł/kgpolędwica 3,4x10 = 34 zł/kgcement 400:1000 = 0,4 zł/kgkawa 0,55x100 = 55 zł/kgcukier waniliowy 0,85x100 = 85 zł/kg Uważasz, że znasz lepszą odpowiedź? lub
ile kosztuje 1 kg każdego z wymienionych towarów? węgiel 380 zł za 1 t ile to zł za 1 kg jagody 2 zł za 100 g ile to zł za 1 kg szynka 8,50 zł za 25 dag ile to zł za 1 kg cukier waniliowy 0,95 za 10 g ile to zł za 1 kg masło 4,30 zł za 200 g ile to zł za 1 kg polędwica 4,40 zł za 10 dag ile to zł za 1 kg cement 400 zł za 1 t ile to zł za 1 kg kawa 0,95 zł za 10 g ile to zł za 1 kg 3,8 zl/kg 20 zl/kg nie wiem 95 zl/kg 21,5 zl/kg 44 zl/kg 0,4 zl/kg 95 zl/kg węgiel - 380:1000=0,38 jagody - 2*10=20 szynka - 8,50*4=85 cukier waniliowy - 0,95*100=95 masło - 4,30*5=21,50 polędwica - 4,40*10=44 cement - 400:1000=0,40 kawa - 0,95*100=95 Mam nadzieje że się przydałem :D Liczę na naj ;D